Boss Series Health

Problemy z erekcją?
Problemy z nietrzymaniem moczu?
Zapalenie gruczołu krokowego?
Szukasz czegoś na poprawę libido?
Cierpisz na przedwczesny wytrysk?

Od lat 60, kiedy zaczęła się rewolucja seksualna, na całym świecie rozpoczęto badania nad sferą seksualną człowieka. Za początek tej rewolucji uznaje się rok wynalezienia pigułki antykoncepcyjnej. Otworzyła ona wiele zamkniętych do tej pory drzwi. Jednak prawda jest taka, że wszystko zaczęło się dużo wcześniej. Wraz z badaniami prowadzonymi przez Alfreda Kinsey'a (statystyczne), oraz Williama Mastersa i Virginię Johnson (behawioralne), o wiele lepiej poznano ludzkie potrzeby.

Zapotrzebowanie seksualne ludzi przestało być tematem tabu, czy czymś wstydliwym. W kinach pojawiły się pierwsze filmy erotyczne, np. "Głębokie gardło". Sam Andy Warhol nakręcił krótki erotyk.

Boss Series Health wspomagająco przy raku gruczołu krokowego masażer

Jedną z bardzo ważnych postaci dla upowszechniania seksualności był Arnold Kegel, który prowadził badania nad mięśniami dna miednicy. Ten ginekolog z USA przyjrzał się problemowi nietrzymania moczu. Zgłaszały go często kobiety w podeszłym wieku lub po przebytej ciąży. Kegel czytając o kulturze japońskiej natrafił na wzmiankę o gejszach, które dla polepszenia przyjemności z seksu ćwiczyły specjalnymi prętami ze zgrubieniami. Kegel zauważył, że takie ćwiczenia oprócz zwiększenia odczuć seksualnych, wzmacniają także siłę mięśni dna miednicy, co zmniejsza ryzyko nietrzymania moczu.

Rewolucji seksualnej przypisuje się wiele, ale afrodyzjaki pojawiły się znacznie wcześniej. Wszelkiej maści suplementy znamy już ze starożytnego Egiptu, gdzie występowały m.in. w postaci ekskluzywnych dań. Potrawy te miały podnosić libido po spożyciu przez obojga partnerów. Wraz ze wzrostem wiedzy naukowej nauczono się destylować te substancje i wynaleziono hiszpańską muchę, zwaną także spanish fly. Jest to suplement diety oparty o argininę, nadający się dla obojga partnerów. Sprzyja ona polepszeniu krążenia w organizmie i ułatwia wejście w czarujący klimat. Wystarczy dodać kilka kropli do napoju.

W dzisiejszych czasach libido maleje, a pożądanie nie zawsze idzie w parze ze wzwodem. Nawet najbardziej udana randka może nie pomóc na problemy związane z erekcją. Wiele badań potwierdziło, że zaburzenia wzwodu mają często podłoże w wolnej syntezie testosteronu i androgenów. Innymi powodami mogą być problemy zdrowotne. Niebieska tabletka była prawdziwą rewolucją. Wprowadzenie na rynek suplementów tego typu wielu mężczyznom pomogło przezwyciężyć zaburzenia erekcji. Najnowsze preparaty, takie jak tabletki Boss, pozwalają na jeszcze precyzyjniejszą regulację długości wzwodu, bez zapotrzebowania na zmianę dawki.

Niskie libido jest niewątpliwie częstym problemem, ale czasem problemem jest także zbyt wysokie. Może być ono powodem przedwczesnego wytrysku. Zbyt szybkie zakończenie miłosnych igraszek może się wiązać z problemami natury psychologicznej. Stąd oferta Boss Series Health została powiększona o żel opóźniający. Delay gel jest to wysoko skoncentrowany preparat schładzający, opóźniający szczytowanie. Pomaga zapewnić satysfakcjonujące zakończenie.

Niestety rozwiązania farmakologiczne mają pewne ograniczenia, na przykład w przypadku osób cierpiących na zaburzenia mięśnia sercowego i inne choroby z przeciwskazaniem dla zażywania tabletek. Na szczęście i w takich sytuacjach znajdzie się rozwiązanie. Pompka Power PUMP to narzędzie, które wysysa powietrze i tworzy podciśnienie, co naciąga naczynka pod skórą. Regularne ćwiczenia z urządzeniem pomagają uzyskać efekt polepszający krążenie w strefie erogennej i osiąganie wzwodu bez tabletek.

W wielu przypadkach artykuły, które wcześniej były postrzegane jako gadżety erotyczne, wpadły do kategorii zdrowotnej, jako przyrząd medyczny. Podobnie było z masażerem prostaty, stosowanym często przy raku prostaty, czy zapaleniu gruczołu krokowego. Masażer jest przyrządem wspomagającym leczenie. Poprzez delikatne ruchy masujące i wibrujące sprawia, że gruczoł jest bardziej ukrwiony, co łagodzi ból i sprzyja zwalczaniu zapalenia.